top of page

Будь-які спори, що виникають між Постачальником і Споживачем (Покупцем) в процесі виконання укладених договорів та інші спірні питання вирішуються у швидкий, прозорий і справедливий спосіб шляхом переговорів, консультацій та у досудовому врегулювання. Постачальник розглядає звернення/листи Споживачів (Покупців) природного газу, що отримані офіційним листом та/або на офіційну електронну адресу і у строк 30 календарних днів з дати отримання відповідного листа/звернення, шляхом направлення офіційного письмового та/або електронного листа повідомляє Споживача (Покупця) про результати розгляду його листа/звернення.

У випадку, якщо між Постачальником і Споживачем (Покупцем) не досягнуто згоди щодо вирішення спірного питання за результатами переговорів, Сторони мають право звернутися до Регулятора або його територіального підрозділу та/або передати спір до господарських судів України.

Врегулювання спорів Регулятором або його територіальними підрозділом здійснюється відповідно до затвердженого Регулятором порядку (завантажити).

 

Контактна інформація підрозділів Постачальника відповідальних за розв’язання спорів :

E-mail для отримання електронних звернень/листів: office@c-alliance.com

Адреса для отримання письмових звернень/листів:

Україна, 01010, м. Київ, вулиця Московська, 23, офіс 3/4, кабінет 1, поверх 4.

ПІБ та посада особи, відповідальної за роз’язання спорів:

Тищенко Анна, виконуючий обв’язки директора.

Контактний номер телефону: +38 067 557 47 47


Режим роботи:
Пн.- Нд. з 10:00 до 17:00, обідня перерва з 13:00 до 14:00

bottom of page